Πρόγραμμα Ακαδημίες Παιδιών

ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΙΝΑΚΟΛΥΜΒΗΣΗΚΟΛΥΜΒΗΣΗΑΚΑΔΗΜΙΑ POLO ΑΓ&ΚΟΡ Tab title
ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΙΝΑ Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09:00 – 09:35
09:35 – 10:10
10:10 – 10:45 MINI SWIMMING
10:45 – 11:20 MINI SWIMMING
11:20 – 11:55 MINI SWIMMING
11:55 – 12:30 MINI SWIMMING
12:30 – 13:05 MINI SWIMMING
14:25 – 15:00
15:00 – 15:35 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
15:35 – 16:10 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
16:10 – 16:45 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
16:45 – 17:20 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
17:20 – 17:55 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
17:55 – 18:30 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
18:30 – 19:05 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
19:05 – 19:40 MINI SWIMMING MINI SWIMMING MINI SWIMMING
19:50 – 20:25
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
09:00 – 09:45
10:00 – 10:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
10:45 – 11:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
11:30 – 12:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
12:15 – 13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
13:45 – 14:30
14:30 – 15:15
15:15 – 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
16:00 – 16:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
16:45 – 17:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
17:45 – 18:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
18:30 – 19:15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
19:15 – 20:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
15:00 – 16:30  GROUP 7  GROUP 7  GROUP 7
16:30 – 17:45  GROUP 6  GROUP 6  GROUP 6  GROUP 6  GROUP 6
17:00 – 18:15
20:15 – 21:30 GROUP 7 GROUP 7
WATERPOLO Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00 – 10:45 YOUNG WATER POLO
11:00 – 12:00 JUNIOR WATER POLO
12:00 – 13:00 MINI WATER POLO
15:45 – 17:15
17:00 – 18:00 YOUNG WATER POLO YOUNG WATER POLO YOUNG WATER POLO
18:00 – 19:00 JUNIOR WATER POLO JUNIOR WATER POLO JUNIOR WATER POLO
19:00 – 20:00 MINI WATER POLO MINI WATER POLO MINI WATER POLO
ΣΥΝΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
10:00 – 11:30 YOUNG SYNCHRO
11:15 – 12:30 JUNIOR SYNCHRO
12:15 – 13:30 MINI SYNCHRO
13:00 – 14:30
16:30 – 18:00 YOUNG SYNCHRO YOUNG SYNCHRO YOUNG SYNCHRO
17:45 – 19:00 JUNIOR SYNCHRO JUNIOR SYNCHRO JUNIOR SYNCHRO
18:45 – 20:00 MINI SYNCHRO MINI SYNCHRO MINI SYNCHRO